Żelazo nowej generacji – podwójna dawka i malinowy smak!

Żelazo nowej generacji – podwójna dawka i malinowy smak!

Żelazo, które smakuje i podwójnie się wchłania

Czy to możliwe, aby istniał preparat, który nie dość, że jest niesamowicie smaczny to wykazuje się wysoką wchłanialnością? Chela-Ferr Easy łamie wszystkie dotychczasowe przekonania o typowym środku medycznym.

Smak, który pokochają Twoje kubki smakowe

Standardowe tabletki nie cechuje żaden przyjemny smak. Zazwyczaj są mdłe lub pozbawione wyrazistego smaku. Jednak Chela-Ferr Easy zadbała o każdy element produktu z ogromną starannością. Oprócz wysoko wyspecjalizowanego składu, wyrób medyczny został wzbogacony o apetyczny smak malinowy.

Koniec z dużymi tabletkami

Wiele osób ma problem z połykaniem dużych tabletek, przez co rezygnują z przyjmowania ważnych pierwiastków. Na szczęście, Chela-Ferr zadbała o komfort spożywania cennych substancji. Przyjemny smak oraz korzyści zdrowotne zostały ukryte w wygodnej w spożyciu saszetce.

Żelazo nowej generacji

Chela-Ferr Easy zawiera wysoko przyswajalną formę żelaza w dwóch niezwykle dobrze tolerowanych postaciach – pirofosforan żelaza oraz chelat aminokwasowy żelaza Ferrochel. Dzięki zawartości obu rodzajów żelaza aż dwukrotnie zwiększa się jej przyswajalność!

Badania wykazały, że witamina C zwiększa przyswajalność żelaza. Preparat został urozmaicony o kwas askorbinowy.

Chela-Ferr Easy dla osób ze wskazaniami lekarskimi

Niezwykle skondensowana formuła przeznaczona jest do stosowania szczególnie przez osoby ze wskazaniami lekarskimi. Należy przyjmować preparat w stanach:

– niedokrwistości z niedoboru żelaza (anemia),

– zaburzeń lub zmniejszonego wchłaniania żelaza,

– niedoboru żelaza u kobiet w ciąży,

– niedoboru żelaza podczas stosowania niezbilansowanego żywienia

– zespołu nadpobudliwości z deficytem uwagi (ADHD)

Jak stosować Chela-Ferr Easy?

Chela-Ferr Easy może być stosowany zarówno u dorosłych jak i u dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Dla dzieci oraz dorosłych osób chorych dawkę powinien ustalić indywidualnie lekarz.

Saszetkę należy przyjąć po posiłku, gdyż właśnie wtedy najlepiej wchłonie się żelazo. Proszek można wysypać bezpośrednio na język lub rozpuścić w niedużej ilości płynu np. wodzie lub soku.

 

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments