Zainwestuj w Australijską franczyzę

Zainwestuj w Australijską franczyzę

Australia to najbardziej „ufranczyzowiony” kraj na świecie w przeliczeniu liczby sklepów i punktów usługowych na mieszkańca. Przychody branży franczyzowej w 2011-2012 wyniosły 180 miliardów dolarów, co stanowi 12% australijskiego PKB.

Biuro Radcy Handlowego Ambasady Australii (Austrade) w Warszawie zaprasza do rozmów biznesowych przedsiębiorców poszukujących master licencji na całą Polskę lub Centralną Europę.

Więcej informacji o australijskich konceptach franczyzowych znajdą Państwo na stronie austrade.pl

Austrade jest australijską organizacją rządową, działającą w obszarze handlu międzynarodowego, inwestycji oraz sektora edukacji. Za pośrednictwem ponad 50 biur na całym świecie, Austrade świadczy usługi przedsiębiorstwom australijskim w zakresie inwestycji zagranicznych oraz eksportu produktów i usług, przyciąga produktywne inwestycje zagraniczne do Australii oraz promuje australijski v sektor edukacji na arenie międzynarodowej.

Australia słynie z pięknych krajobrazów, unikalnego stylu życia oraz bardzo przyjaznego społeczeństwa. Australia to ńie tylko piękny, ale przede wszystkim inteligentny i kreatywny kraj. Pragniemy to zaprezentować przywołując wspaniałe historie, a najciekawsze są te opowiadające o ludziach – największym bogactwie Australii. Australia Unlimited to rządowa inicjatywa, która promuje wyjątkowe osiągnięcia Australijczyków, zarówno w kraju jak i za granicą.

ZaDraszamy Państwa do zapoznania się z magazynem Australia Unlimited www.australiaunlimited.com dostępnym również w formie ar Kacji na iPhona lub iPada.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments