Fines – Doradca finansowy

Fines  – Doradca finansowy

Wsparcie platformy informatycznej z dostępem do produktów oferowanych przez banki inne instytucje znacznie ułatwia pracę doradcom finansowym.

Fines jest operatorem sieci agencji kredytowych. Oferta firmy opiera się na produktach wielu banków i innych instytucji finansowych, które dostępne są w jednym internetowym systemie informatycznym. Przejrzysta aplikacja pozwala jej użytkownikom odnaleźć produkt o najlepszych parametrach dopasowany do oczekiwań klienta. Fines współpracuje z 1,6 tys. agentów, jednak dopiero od grudnia ubiegłego roku pozyskuje franczyzo-biorców. Na razie działa ich w sieci jedenastu, kolejne trzy nowe placówki zostaną wkrótce otwarte. Niektórzy partnerzy decydują się na uruchomienie dwóch punktów. Tak zrobili właściciele punktów z Grajewa i Międzyrzeca.

– Większość naszych franczyzobiorców to agenci, którzy już wcześniej z nami współpracowali i postanowili tę współpracę zacieśnić. Chcemy, aby do końca roku dołączyło do nas kolejnych 50 agentów. Partnerów poszukujemy w miastach liczących minimum 15 tys. mieszkańców. Wymagana lokalizacja to lokal na parterze o powierzchni 20-50 m-w centrum miasta – informuje Piotr Przed-lacki, prezes spółki Fines.

Inwestycja w biuro z dwoma stanowiskami do obsługi klienta wynosi 8-10 tys. zł. Poza tym Fines nie wymaga opłaty wstępnej ani miesięcznych. Mimo to partner otrzymuje raz na kwartał materiały reklamowe w postaci plakatów, ulotek oraz gadżetów firmowych. Graficy centrali we współpracy z działem marketingu aktywnie promują punkty partnerskie Fines w trakcie imprez sportowych oraz innych wydarzeń organizowanych dla branży finansowej.

– Liczymy na to, że nasi franczyzobiorcy będą samodzielnymi przedsiębiorcami, którzy najlepiej znają lokalny rynek i wiedzą, która lokalizacja pozwoli im uzyskać najwyższe zyski. Sami również opiniujemy zgłaszane placówki. W ramach pakietu franczyzowego organizujemy szkolenia dla właściciela biura i jego personelu, a także przygotowujemy projekt lokalu wraz z wizualizacją wewnętrzną i zewnętrzną – wymienia Piotr Przedlacki.

Facebook Comments

Artykuły użytkownika

Najnowsze

Najczęściej komentowane

Facebook Comments